Інформація про магазин

SneakerStudio це взуттєвий магазин.. Стара кам'яниця, небанальний інтер'єр і старанно селекціоновані оригінальні товари надают місцю дуже індивідуального характеру.

 

 

 

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками, тим самим гарантуємо найкращий асортимент, а також лімітовані колекції. Підбір товару у нашому магазині дуже ретельно і добре продуманий, базується на позачасових зразках, функціональності, натуральних матеріалах і оригінальних рішеннях. Ми не зупиняємося на досягнутому, тому весь час розвиваємося, так щоб пропоновані нами продукти завжди відображали світову сцену.

 

 

 

Наш магазин пульсує життям і позитивною енергією, відкриваючи свій простір креативним і унікальним. Сукупність доповнюють люди, які свою роботу трактують як хобі. Окрім продажі охоче беремо участь і підтримуємо різні культурні заходи.

 

 

 

 

Стаціонарний магазин:

ul. Starowiślna 55/3

31-035 Kraków

Години праці : щодня 11:00 - 19:00

 

 

 

Інтернет-магазин:

https://sneakerstudio.com.ua/

 

 

Fb: www.facebook.com/SneakerStudioCOM/

Instagram: @sneakerstudio

 

Контакт: тел.: +380685164132 (Viber)

e-mail: info@sneakerstudio.com.ua

 

 

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel