Блог

                    Блог
Історія марки FJÄLLRÄVEN

Історія марки FJÄLLRÄVEN

23/09/2020
   Засновником компанії Fjällräven настільки затребуваного і унікального бренду є Åke Nordin. Молодий, завзятий турист будучи любителем екстремальних видів відпочинку і походів в гори, створив свій перший продукт - рюкзак з дерев'яною рамою.

Набуті знання і особисто розроблений дизайн дозволив Åke'a створити новаторський продукт, який радикально відрізнявся від рюкзаків, якими користувалися туристи в той час. Відправившись з друзями в черговий похід зі своїм новим рюкзаком Еке зауважив, як люди звертають увагу на його винахід.

У 1960 році була зареєстрована компанія Fjällräven, офіс якої розташувався в затишній батьківській квартирі. Еке удосконалив дизайн, використовуючи нові тканини і замінивши дерев'яну раму на алюмінієву, поліпшивши ергономіку. У тому ж 1960-му році стартували перші продажі серійних рюкзаків Fjällräven. Щоб продемонструвати їх по можливості, Нордін виступив в якості моделі для двох фотографій.

Fjällräven це також функціональний, комфортний верхній одяг і спеціальні аксесуари для відпочинку на природі та повсякденному житті. Розробники та дизайнери плідно працюють над виробництвом товарів, щоб новаторські ідеї були функціональними і змогли протистояти природним випробуванням за будь-яких погодних умов. Головним результатом Еке Нордіна є надміцна тканина G-1000. Матеріал, що складається з суміші бавовни (35%) та поліестеру (65%), в кінці просякнутий все тим же відомим "голландським воском". Тканина відрізняється практичністю і міцністю, також має ряд властивостей, які незамінні в подорожах - це захист від вітру, вологостійкість і повітропроникність.

Марка, яка вже встигла стати найвідомішим брендом рюкзаків в Швеції, під керівництвом Аке Нордін в 1978 році створює рюкзак Kånken, спростивши життя як тисячам школярів так і дорослим всього світу. Прямокутна форма дозволяє вмістити будь-які підручники, а плечові ремені не сковують рухи і готові до будь-яких пригод. Продукція бренду продається більш ніж в 20 країнах світу. Компанія активно працює над тим, щоб захистити навколишнє середовище.
 

 

Показати більше записів Вересень 2020
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Close
pixel