Блог

                    Блог
Колаборація Montana Cans x Reebok Classic

Колаборація Montana Cans x Reebok Classic

08/03/2018
  Британська марка Reebok вирішила зробити коллаб з німецьким лідером ... фарб для графіті - Montana Cans! Круті кольору об'єднують ці бренди. Дизайнери перенесли їх прямо з багатої кольорової палітри на кросівки.

Всі із нас хоча б раз у житті зустрічалися із вуличною культурою! Графіті, street art (стріт арт) - широко відоме вуличне мистецтво нерозривно пов'язаоі із міським стилем кінця 1960-х років. Культура графіті з самого початку була тісно пов'язана із «вуличної музикою» і спортивним взуттям.

Підходячи до самого проекту дизайнери марки Рібок вирішили співпрацювати з тими, хто доклав багато зусиль до популяризації «малюнків на стінах». Конкретні кольори з палітри Монтани було перенесено безпосередньо на три замшеві, відомі і всіма любимі, моделі Reebok - Classic LeatherClub C 85 і Workout Plus. Яскраві кольори чудово поєднуються з класичним мінімалізмом серії Reebok Classic.

Всі кольори, які доступні в каталозі SneakerStudio Ви зможете знайти перейшовши за посиланням.

„Graffiti is not a crime”

"Графіті це не злочин"

Поїхали!
Показати більше записів Березень 2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel