Блог

                    Блог
Кросівки Reebok Bolton OG

Кросівки Reebok Bolton OG

28/01/2019
   Reebok Classic з кожним роком набирає обертів. Британський виробник вирішив перенести нас на початок 90-х років, перевипустивши модель Bolton в двох оригінальних кольорах три роки тому. І в цьому році дизайнери марки, окрилені успіхом, знову представляють нам перевірену класику з 1992 року.

   Спочатку ці кросівки були частиною серії «Running Man», яка в 90-х роках зробила популярними легкі, універсальні, зроблені із синтетичних матеріалів кросівки.

   Назва «Bolton» походить від назви британського міста, в якому був заснований перший завод Reebok. Цікавим є той факт, що на американському ринку модель була випущена з невеликою зміною, назвою «Boston», а наступна версія моделі «Bolton» отримала назву «Barcelona».

   Кілька слів про візуальні і технологічні аспекти. Кольори Reebok Bolton є точною копією із 1992 року - «Red Rush» і «Magenta Pop» і основані на вищезгаданій легкій конструкції із сітки і нейлону, яка доповнюється кремовим синтетичним нубуком.

   Підошва зроблена з легкої пінки Hy-Lite, яка в області п'яти оснащена газовою гексагональною системою амортизації - HEXALITE.

  Прем'єра кросівок Reebok Bolton OG призначена на 24 січня, а у нас Ви можете знайти цю модель перейшовши за посиланнямПоказати більше записів Січень 2019
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Close
pixel