Блог

                    Блог
Кросівки Reebok Daytona DMX OG ‘Night Navy’

Кросівки Reebok Daytona DMX OG ‘Night Navy’

11/07/2018
“Designed in the 90’s. Made in the future” 

     Розроблені у 1998 році кросівки Reebok Daytona DMX OG були футуристичним баченням взуття майбутнього марки Reebok. У них була використана запатентована в другій половині 90-х років технологія «DMX Moving Air». Її основою є конструкція з використанням шарів матеріалу ТПУ і унікальна мережа взаємопов'язаних повітряних капсул. Крім того, знання в області пневматики дозволили створити модель, яка пропонує ефективну амортизацію для бігунів.«2000 рік обіцяв стати переломним в історії, людство входило в нове тисячоліття. Великі бренди робили заяви про божевільні проекти. Компанія Reebok не була виключенням, саме тоді була створена модель Daytona DMX - дизайн 90-х годов з прагненням в майбутнє ».Кросівки Reebok Daytona DMX виділяються в першу чергу проривною підошвою і технологічно просунутими компонентами, які в ній використані, були розроблені в результаті інтенсивної праці в лабораторіях Reebok. 

Назва Daytona DMX OG належить Крістіану трессеру, це той самий хлопець, який створив культові Air Max 97, Spiridon і Reebok Aztrek! Верхня частина кросівок зроблена з сітки і синтетичної шкіри, які підтримують комфорт і природність кожного руху. Кросівки зроблені в поєднанні холодного сірого, білого і темно-синього кольорів з злегка підкресленим логотипом Reebok 90s - «Vector» і «DMX». У той же час всі доповнено популярними 3М відображають елементами. Reebok Daytona DMX OG це перше ретро-відродження, з нагоди святкування 20-річчя моделі. Ця модель заворожує і притягує погляд, доступна на сайті sneakerstudio.com.ua в обмеженій кількості.

Поїхали!
Показати більше записів Липень  2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel