Блог

                    Блог
Нові кросівки від Nike - Air Max 270

Нові кросівки від Nike - Air Max 270

05/03/2018
  Весна і тепла погода вже наближаються, а з ними і великий фестиваль кросівок - Air Max Day. Протягом декількох років цей захід проводиться 26 березня і збирає разом усіх снікерхедів і любителів кросівок. Перед цією подією фірма Nike представляє світу новий проект, який увійде в колекцію - Air Max.

Вже легендарна технологія з видимою подушкою була представлена ​у 1987 році, а призначалася для бігунів. Однак дуже швидко ці кроси ставали все більш і більш популярні. А саме зараз у 2018 році вперше представлені як кросівки lifestyle і призначені для повсякденного використання.

Кросівки Nike Air Max 270 були натхнення знайшли у двох проривних моделей із усієї серії - Air Max 180 1991 року і Air Max 93 1993 року. Обидві були новаторськими в ті роки, гарантували неймовірний комфорт і звернули на себе увагу снікерхедів з усього світу.

Проектанти Найка гарантують, що це найбільша існуюча подушка аір макс з усіх моделей з видимою системою. Доказом є її висота - 32 мм, а поміщена вона тільки в задню частину кросівок. Передня частина зроблена із поліуретанової пінки подвійної щільності. Все це гарантує максимальний комфорт і амортизацію під час ходьби. Головним дизайнером нових кросівок Nike Air Max 270 є Ділан Рааш.


Поїхали!
Показати більше записів Березень 2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel