Блог

                    Блог
ADIDAS SPEZIAL AW'18

ADIDAS SPEZIAL AW'18

21/09/2018
«Три смужки» в черговий раз представили колекцію осінь-зима adidas SPEZIAL.

Як і в попередній весняній колекції, дизайнери присвятили її електронній музиці. У цьому році «Acid House» відзначає своє 30-річчя. Acid House - це всього лише суміш звуків House з популярними синтезаторами Rolanda (такими як TR 303, TR 808 і TR 909).

100% вам знаком жовтий усміхнений смайлик, це і є емблема стилю acid house (есід-хаус) в переводі з англійської мови «кислотний склад». Родоначальниками цього піджанру є британська група - KLF, відома своїми чудовими анархістськими і конформістськими поглядами!

Гарі Аспден і німецькі дизайнери продовжують випускати кросівки з колекцій кінця 80-х років, змінюючи і створюючи нові олдскульний проекти - Lowertree, Munchen Super, Indoor Comp і Punstock. Вся колекція adidas Spezial AW'18 також доповнюється яскравим одягом.

Колекції зроблена в яскравих кольорах, таких як зелений, фіолетовий, синій, за винятком «мокасин», який ми маємо задоволення побачити в первісному вигляді Long Beach в коричневому кольорі.

Всі моделі отримали нові, незвичайні кольори, підтримуються кислотної атмосферою, логотипами і деталями, характерними для моделей 80-х років. Колекція adidas SPEZIAL дала їм необхідне свіже віяння з використанням матеріалів преміум-класу.
Показати більше записів Вересень 2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel