Блог

                    Блог
Adidas знову дивує - кросівки Deerupt Runner

Adidas знову дивує - кросівки Deerupt Runner

29/03/2018
"Архівні моделі марки adidas з правильною філософією дизайну стають функціональним мистецтвом"

Бренд adidas Originals надав цим кросівкам найсучаснішу форму. Модель Deerupt Runner є абсолютним показником простоти і доказом того, що мінімалізм зараз в топі! Ці легкі кросівки представляють собою інноваційну версію моделей для бігу adidas 80-тих років. Надлегка верхня сітка в цих кросах покрита шаром гнучкої тканої сіточки. Підошва надає нам нереальну амортизацію, завдяки чому стопи в цьому взутті просто не можуть втомитися.
 
З початком 2018 року працівники Адідаса набрали дійсно вражаючого темпу, про який ніхто, напевно навіть і не мріяв. Одним з топ-проектів стали кросівки adidas Deerupt Runner. Дизайнери з його допомогою вирішили показати, що, незважаючи на переважаючі тенденції, вони можуть піти своїм шляхом з повним успіхом.

Взуття adidas Deerupt в цілому представляє сучасний мінімалізм. Джерелом натхнення для їх створення стали: геометрія, архітектура і міське планування. Коротше кажучи, області, в яких порядок і перфекціонізм надзвичайно важливі. Незважаючи на свою простоту, кросівки Дірапт суперечать популярній думці і показують, що такий «упорядкований» дизайн також може бути дуже сміливим. Новий силует в першу чергу відноситься до архівного взуття 80-тих років, і нагадує нам про молоді моделі - adidas NMD і adidas Tennis Hu Pharrell Williams. Також в кросівках adidas Deerupt Runner ми можемо знайти схожість з такими класичними моделями, як adidas Oregon, adidas Atlanta або adidas New York. Це підтверджується використанням «захисної сітки» у внутрішній підошві, яку можна назвати новою версією відомої Dellinger Web.

Реліз відбувся 22.03.2018, а сам бренд націлений на великий успіх нової моделі. Всі кросівки із серії Deerupt Runner доступні в каталозі SneakerStudio за посиланням.

Поїхали!
Показати більше записів Березень 2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel