Блог

                    Блог
PUMA x Outlaw Moscow | AYTΛO

PUMA x Outlaw Moscow | AYTΛO

24/08/2018

    Бренд Puma у співпраці з швидко розвиваючоюся східній маркою - Outlaw Moscow (a.k.a AYTΛO) створили колаборації. Цей бренд, народився на вулицях російської столиці, був заснований в 2014 році двома дизайнерами Максимом Бакієвим і Ділярою Мінрахмановой. 
 Outlaw Moscow | AYTΛO - це сучасний стиль, який багато разів можна було побачити під час тижнів моди в Парижі та Мілані. Асоціюється він, завдяки своїй діяльності з незалежністю і свободою.  Дебютна колекція PUMA x Outlaw Moscow приховує унікальне натхнення. Це поєднання вуличного одягу і моди прямо з подіуму, з'єднання недбалості і розкоші. Складається з характерних російських елементів: мінімалістський брендинг, в якому PUMA перекладається на кирилицю - ПУМА, поряд з відомим московським логотипом AYTΛO - фонетичним перекладом слова «Outlaw». Суворий дизайн, змішаний з елегантними квітковими візерунками, прямо з ілюстрованих російських книг і яскраві кольори, натхнених спадщиною авангардного мистецтва, створює складну і провокаційну колекцію, поруч з якою ви не можете пройти байдуже. 
 Перший дроп включає кросівки Puma Avid Zip Graphic O, а також одяг і аксесуари, прикрашені традиційними російськими квітковими принтами і вишивкою. Яскраві відтінки і нетрадиційні комбінації матеріалів створюють цілісну картину з національними мотивами.

Показати більше записів Серпень 2018
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Close
pixel