Блог

                    Блог
Reebok Aztrek OG's back!

Reebok Aztrek OG's back!

28/01/2019
   Модель кросівок Reebok Aztrek мала величезний вплив на дизайн взуття для бігу в першій половині 90-х років. Був це новаторський проект, який спочатку призначався для бігу по пересіченій місцевості.

   Кросівки Aztrek характеризує товста, масивна підошва, яка ідеально гармонує із легкими синтетичними матеріалами з посиленням в передній частині. За проектом стоїть блискучий Крістіан Трессер, що відповідає за новаторські проекти таких брендів, як Reebok, adidas і Nike. В якомусь сенсі він був попередником фрілансерів в області конструювання спортивного взуття.

   Дана модель вперше була випущена в 1993 році в декількох кольорах, які виразно кидалися в очі. Модель була відновлена вперше у 2018 році в двох оригінальних колірних рішеннях, але Reebok Classic не зупиняється на цьому і представляє нам ще 2 оригінальних кольори - «Cobalt Yellow» і «Rose».

   Світова прем'єра кросівок Aztrek відбудеться 24.01.2109, а у нас Ви можете їх знайти перейшовши за посиланням.

Показати більше записів Січень 2019
Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel