Вибір розміру

Як правильно підібрати розмір взуття:

 

  • Витягніть устілку із взуття, яка є для Вас найбільш зручною. Виміряйте її довжину.
  • Якщо устілка не виймається, то одягніть носок бажаної товщини (влітку носок повинен бути більш тонким, взимку-товстіший), станьте на аркуш паперу і обведіть стопу олівцем або ручкою. Вимірювання найкраще проводити в кінці дня, коли розмір ноги максимальний (до кінця дня розмір стопи збільшується). 
  • Візьміть лінійку і виміряйте відстань від однієї крайньої точки до іншої (від п'яти до самого виступаючого пальця). Виконайте те ж саме з другою ногою. За основу візьміть найбільше значення.
  • Округліть отриманий результат і знайдіть свій розмір в таблиці відповідного бренду. Отримавши розмір в сантиметрах тепер ви можете вибрати відповідний розмір EU (Європейський) використавши таблицю розмірів.

 

 

Таблиці розмірів для кожного бренду вказані на сайті, на карточці товару, всі таблиці Ви знайдете тут.

 

Шановні покупці, звертаємо вашу увагу, що в багатьох брендах є свої розмірні сітки, і один і той же розмір може позначатися різної фактичною величиною взуття. У зв'язку з цим рекомендуємо вам вимірювати довжину стопи і використовувати цей показник при виборі розміру.

 

Після того як Ви визначилися з потрібним розміром взуття, потрібно вибрати відповідний розмір на сторінці карти товару і вже тоді додати товар у кошик.

Бажаємо хороших покупок!

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies . Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Close
pixel